Stát se testerem firmy Lukáš Pavlík na pavlik-cofr.cz může každý rybář, který bude aktivně testovat produkty značky Lukáš Pavlík. Testovat tyto produkty znamená osobně je odzkoušet a mít s používáním určité zkušenosti, o které se může podělit ve svých tipech, článcích a v různých video instruktážích s kolegy-testery a jinými rybáři na facebooku Lukáš Pavlík - rybářské potřeby a na stránkách internetového obchodu pavlik-cofr.cz

Jak se stát testerem

Každý tester musí být registrován na pavlik-cofr.cz, kde si vytvoří klasický účet v internetovém obchodě. Dále odeslat testerskou registraci formulář ke stažení zde, následně odeslat e-mailem na lukas@pavlik-cofr.cz.

Typy testerských kategoriích

Naše firma má testerské skupiny Gold, Silver a Bronze. Do těchto skupin jsou testeři řazeni podle svých výsledků, doby testerské činnosti, počtu a kvality příspěvků, článků, fotografií a videí, které přidávají na stránky pavlik-cofr.cz nebo facebook Lukáš Pavlík - rybářské potřeby. Na těchto webech budou dostávat od uživatelů – jiných testerů hodnocení, a to v podobě hvězdiček a lajků. Dle hodnocení od uživatelů a jiných testerů budou testeři zařazeni do jednotlivých kategorií. Na základě tohoto řazení bude testerům přidělena sleva na nákup výrobků Lukáš Pavlík, které si tester zvolí k testování.

Typy a slevy testerských kategorií

Bronze

testerem Bronze se stane každý nový tester, který se zaregistruje a odešle testerský formulář. Svou registrací odsouhlasí tyto testerské podmínky, které jsou vystaveny na stránkách pavlik-cofr.cz. Tester začátečník píše příspěvky na zboží, se kterým je seznámen svoji rybářskou praxí a svým příspěvkem informuje o kvalitách a svých zkušenostech s daným výrobkem. K příspěvku přidá svoji fotografii testovaného výrobku a jiné (ne fotografii staženou z internetu). Oceníme, když na dané fotografii patřící například k příspěvku o krmení, je vyfocená ryba, chycená za pomocí tohoto krmení spolu s testerem atd.. Tester je dále povinen sepsat alespoň 3 články ze svých výprav za rybami nebo jinými tématy týkající se rybařiny. Hodnotí se kvalita testerského článku, kdy testerský článek spolu s fotografiemi, případně videi je odeslán na email lukas@pavlik-cofr.cz, k jeho revizi. Každý tester může vkládat příspěvky, články, fotografie a videa do svého profilu, kde bude vidět jeho testerská práce. Firma si vyhrazuje právo smazat obsah těchto testerských profilům pokud dojde k porušení dobrých mravů, autorského nebo jiného zákona.

Přesun z kategorie začátečník do dalších kategorii musí mít tester na svém účtu.

Silver tester

Tester musí mít na svém účtu minimálně 30 příspěvků o 50 a více slovech.

3 články po 2000 slovech.

Fotografie a videa k článkům a recenzím.

Gold tester

Tester musí mít na svém účtu minimálně 60 příspěvků o 50 a více slovech. 
 
6 článků po 2000 slovech. 

Fotografie a videa k článkům a recenzím.

Po splnění povinností pro danou kategorii a přesun odešle tester email na lukas@pavlik-cofr.cz, kdy Lukáš Pavlík bude informovat, že požadavky splnil, pro danou kategorii. Lukáš Pavlík tuto skutečnost prověří a poté buďto odsouhlasí nebo zamítne.

Podmínka a upozornění :

  • Pro udržení testera v jakékoliv kategorii, tak aby nebyl přeřazen zpátky do kategorie nižší, musí tester ,každý rok od registrace napsat minimálně 30 příspěvků o 50 a více slovech a nejméně 3 články po 2000 slovech.

  • Pokud tester nesplní tyto základní podmínky v průběhu dvou let bude z testerského programu vyřazen!!!

  • Lukáš Pavlík má právo přesunout testera do kategorie silver a gold, pokud dlouhodobě spolupracuje na vysoké úrovni, jakožto tvoří články, videa a jiné testerské akce jako je propagace v předešlých obdobích.

  • Veškeré příspěvky a články nesmějí obsahovat cizí (např. z internetu) nebo jinak upravené fotografie. Fotografie musí být autentického rázu, pokud možno i s testerem.

  • Testerské příspěvky a články budou vystaveny testerem na stránkách pavlik-cofr.cz a budou následně propojeny s facebookem Lukáš Pavlík - rybářské potřeby. Zde testerovi budou ostatní testeři a uživatelé dávat na vědomí jak se jim jeho recenze nebo článek líbí. Pro oblíbenost testera na stránkách pavlik-cofr.cz je umístěno takzvané hvězdičkování kde mohou uživatelé a ostatní testeři projevit náklonost s jeho testerským profilem kde jsou všechny jeho testerské počiny zálohovány.

 

Tedy každý je za svoji testerskou práci odměněn testerskou slevou, která je u jednotlivých kategoriích následující:

  • Bronze:  sleva 15%

  • Silver:  sleva 25%

  • Gold:  sleva 30%

 

Testerská sleva se vztahuje pouze na zboží, které není již nijak zlevněné nebo jinak zvýhodněné, tester nemá nárok na dárky k nákupu a jiné benefity určené pro netestery. Konečná cena zboží pro testera je stanovena z ceny maloobchodní, ponížena o slevu testerské kategorie, ve které se tester nachází

.

Věříme, že spolu s našimi testerskými podmínkami, které vedou k osvětě a šíření rad mezi komunitou na pavlik-cofr.cz, bude každý tester náležitě odměněn za svoji práci s možnosti postupu mezi kategoriemi a tím i větší slevou na výrobky Lukáš Pavlík.

0

© 2020 Lukaš Pavlik - Rybářské potřeby

Email - info@pavlik-cofr.cz

Tel.: +420 676 624

Chomutov